Про компанію

КОМПАНІЯ NSP (Nature's Sunshine Products)

  • Заснована в 1972 році, в США (штат Юта).
  • NSP є одним з провідних американських виробників нутріцевтиків.
  • Девіз компанії - "Quality, Service, Integrity" ("Якість, Сервіс, Чесність").
  • NSP чотири напрямки продукції: біологічно активні добавки - БАД NSP; дві лінії елітної і лікувальної косметики NSP - Natria і Tropical Mists; декоративна косметика преміум класу Бремані.
  • Продукція NSP повністю натуральна, сертифікована, її можуть застосовувати вагітні та жінки що годують, а також і діти до 12 років, з дотриманням відповідних дозувань.

Історія створення компанії NSP

Історія компанії почалася в 1972 році, коли Джин і Крістін Х'юз та інші члени їх сім'ї, що проживають в Прово, штат Юта, США, першими в світі почали випускати капсульовані лікувальні трави.

Самі по собі деякі лікувальні трави або їх компоненти мають неприємний смак або запах, але, бувши упакованими в желатинову капсулу, при вживанні не заподіюють ніякого занепокоєння. Спочатку Х'юз вручну наповнили капсули меленим червоним перцем, який рекомендовано вживати при виразці шлунка, а потім, пропрацювавши три ночі поспіль, зуміли приготувати 3000 капсул. Після чого вони купили в аптеці 30 порожніх банок, розфасували в них по 100 капсул, а один з племінників намалював етикетки, і бізнес почався. Крім багатогодинної праці, витрати на 30 баночок склали 30 доларів. Шість банок придбав у них магазин здорового харчування, а решта - місцевий бакалійний магазинчик за ціною 1 долар 15 центів за штуку. Прибуток на всіх за багатогодинну працю склав 4 долари 50 центів. Але продукт сподобався споживачам, і надійшли нові великі замовлення. Процес упаковки довелося механізувати, найняти робітників і фахівців. Це було майже 50 років тому, коли в 1972 році родиною Х'юз була заснована компанія Nature's Sunshine Products, яку весь світ знає як NSP.

Почавши з нуля, Х'юз перетворили свою компанію в міжнародну корпорацію з дистриб'юторами в усіх 50 штатах США, Канаді, Мексиці, Аргентині, Бразилії, Колумбії, Венесуелі, Сальвадорі, Гватемалі, Перу, Коста Ріці, Великобританії, Австралії, Норвегії, Новій Зеландії, Росії, Україні, Білорусі, Грузії, Вірменії, Монголії, Казахстані, Молдові та інших країнах. Компанія постійно освоює нові країни і ринки. NSP експортує свою продукцію в ряд зарубіжних країн.

Досягнувши колосального успіху в області виробництва препаратів з лікарських трав, компанія розширила свій асортимент і стала випускати вітаміни, дієтичні добавки, гомеопатичні засоби, лікувальну і декоративну косметику, а також предмети особистої гігієни. Сьогодні найстаріша компанія подібного типу випускає близько 500 найменувань препаратів для зміцнення здоров'я. Обсяг продажів серед подібних компаній є одним з найбільших в світі. Основним завданням компанії є виробництво високоякісних біологічно активних добавок до їжі (БАД), необхідних для здоров'я.

Для забезпечення якості продукції NSP використовує найсучасніші методи контролю на всіх етапах виробництва. На стадії розробки БАД-ів залучаються вчені та фахівці найвищого класу, всесвітньо визнані авторитети в області біохімії, фармакології та дієтхарчування. Для виробництва продукції використовується найкраща сировина і матеріали.

Для контролю якості сировини застосовуються методи рідинної і газової хроматографії. Ретельно контролюється чистота виробничого обладнання та дотримання технології виготовлення продукції. Всі підприємства оснащені найсучаснішим обладнанням, що гарантує високу якість продукції, що випускається.