Виробники

Nature's Sunshine

Компанія «Natures Sunshine Products» (NSP) в даний час є одним з провідних американських виробників нутрицевтиків (біологічно активних добавок). Компанія заслужила міжнародне визнання, володіє унікальним виробничим комплексом, постачає продукцію більш ніж в 50 країн світу.

Центральний виробничий комплекс NSP розташований в Спаніш Форк (Spanish Fork), штат Юта, США. Штат Юта - екологічно чиста зона з прекрасною природою. Виробничі площі становлять понад 9000 кв.м. Компанія має власний дослідницький центр і лабораторії. Щорічно NSP витрачає кілька мільйонів доларів на удосконалення лабораторій, що здійснюють замкнутий цикл контролю якості від виробництва сировини до кінцевої продукції.

Все починається в фармакологічних лабораторіях компанії, де науково-дослідні групи, що складаються з фахівців високого класу, створюють унікальні формули БАД, що не мають аналогів, рівних за складом, ефективності і різноманітності.

Процес виробництва починається у відділі з прийому сировини, де розташовуються 7,5 тис. спеціальних контейнерів для зберігання продукції.

При обробці рослинної сировини використовується дорогий, але найефективніший метод «freeze dried» - сушка при низьких температурах, що дозволяє зберігати цілющі властивості рослин в незмінному вигляді.

За місяць компанія виробляє: 70 млн. капсул, 20 млн. таблеток, 1 мільйон 800 тисяч стіків. NSP випускає 60 000 готових продуктів в день і 1 мільйон 300 тисяч продуктів на місяць.

Препарати з лікарських трав не містять наповнювачів. При виготовленні таблеток і капсул потрібні технологічні добавки, і NSP віддає перевагу речовинам природного походження таким, як клітковина, двоокис кремнію, стеарат кальцію і магнію.

Безперервний контроль якості, розробка нових, високоефективних продуктів, використання передових технологій, багатомільйонні інвестиції в виробництво дозволяють NSP підтверджувати свою давню репутацію лідера у виробництві натуральних продуктів.


Партнер Nature's Sunshine у виробництві декоративної косметики «Бремані» - Schwan Stabilo Cosmetics

Декоративна косметика «Бремані» виробляється в Німеччині на заводі Schwan-STABILO Cosmetics GmbH & amp; Co KG., який є провідним світовим лідером з виробництва високоякісної косметичної продукції. Його клієнти - практично всі відомі косметичні фірми: Lancome, Chanel, Dior, Elizabeth Arden, Yves Saint Laurent, Helena Rubinstein, Revlon, Clinique, Mac, Artdeco, Bourjois, Pupa та ін.

Компанія-виробник, заснована в 1855 році.

Німецький виробник знаходиться в Баварії, м. Холсберг, поблизу історичного Нюрнберга, в екологічно чистій місцевості.

З ним компанія NSP тепер співпрацює на виняткових умовах.

Цей завод ось вже більше півтора століття виробляє дерев'яні олівці і величезний асортимент декоративної косметики найвищої якості. Дерев'яні олівці цього виробника були, є і будуть олівцями №1 в усьому світі.

Фахівці заводу протягом усіх цих років розробляють і вдосконалюють унікальні косметичні новинки, впроваджують у виробництво найсучасніші технологічні ресурси і матеріали, розробляють нові текстури, доповнюють косметичну лінію природними інгредієнтами, стежать за всіма світовими тенденціями моди, з метою розширення асортименту за рахунок нових кольорів і всіляких відтінків.

Більшість процесів автоматизовано, тому зміна кольору, текстури, об'єму продукту - виключено. Продукт проходить кілька тестів під час виробництва і після його завершення. Кожна партія будь-якої продукції, будь-якого бренду, будь-якого замовника проходить суворий контроль якості - це кредо Schwan Stabilo Cosmetics.


Партнери Nature's Sunshine, які беруть участь в розробці лінійки Bremani Care

Лінійка італійської омолоджуючої косметики для домашнього догляду на професійному рівні Bremani Care розроблена ексклюзивно для Nature's Sunshine і вироблена на високотехнологічному підприємстві зі світовим ім'ям, командою досвідчених біохіміків і косметологів.

Недалеко від Мілана, поруч з мальовничим озером Комо, в екологічно чистому куточку Італії розташувався завод Cosmint. Компанія Nature's Sunshine не випадково вибрала цього партнера. Cosmint - досвідчений професіонал, який працює на міжнародному ринку понад двадцять років. У серпні 2017 року він увійшов до Intercos Group - міжнародний косметичний холдинг, який об'єднав 11 дослідницьких центрів та виробничі майданчики в 15 країнах світу. Тут виробляють торгові марки багато успішних косметичних компаній.

Філософія Bremani Care полягає у використанні інноваційних технологій для створення найсучасніших люксових рецептур, що дозволяють продовжити молодість.

Лабораторії - гордість Cosmint і ключ до того, щоб залишатися лідером в сфері технологій, при цьому відповідаючи найвищим стандартам якості.

Строгий відбір постачальників і сировини - непорушний пріоритет італійського виробництва, співзвучний основоположному принципу Nature's Sunshine.

Тестування на кожному етапі від розробки формули до кінцевого продукту і дотримання суворих європейських норм виробництва.

Безкомпромісна якість, міжнародна команда професіоналів, турбота про навколишнє середовище, акцент на натуральність формул і першокласний сервіс - всі ці принципи лежать в основі роботи Cosmint, нового і серйозного партнера Nature's Sunshine.

Ще один не менш важливий партнер Nature's Sunshine в реалізації проекту Bremani Care - це компанія Bakic Packaging з Німеччини. Вона входить в список кращих в індустрії промислової упаковки і дизайну. Співпраця з нею гарантує бездоганний зовнішній вигляд продукції і якість пакувального матеріалу, що грає важливу роль в продажах. Креми, що мають омолоджуючу дію представлені в елегантних баночках, зроблених з матового скла.

Цей матеріал вибраний не випадково, адже він відрізняється безпекою, гігієнічністю і екологічністю, а також здатністю зберегти всі корисні властивості використовуваних формул. Якщо подивитися на преміальну і люксову косметичну продукцію, то вся вона упакована саме в скляні баночки.

Креми Bremani Care мають не тільки сучасні баночки, а й кришки. Вони доповнюються спеціальною високотехнологічною м'якою захисною прокладкою, що зберігає повну герметичність при закручуванні. У момент відкриття термопрокладка залишається в самій кришці, що зручно у використанні.