Оформлення

Зробіть три прості кроки!

Крок 1 - Ви можете оформити партнерську угоду (дисконт) для жителів України, Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови та Монголії перейшовши за  посиланням.
Для початку реєстрації - потрібно вибрати номер сервісного центру, наприклад  (Україна-214, Білорусь-307, Росія-300, Монголія-133, Казахстан-300, Молдова-280) на який Вам будуть приходити нарахування. Далі - заповніть бланк анкети і почекайте підтвердження. Після цього - Вам на Е-mail буде відправлена ваша заповнена Угода в електронному вигляді. Номер - в правому верхньому кутку використовуйте для всіх Ваших закупівель. Він діє в будь-якій країні світу, де є представництво компанії NSP. Для того, щоб угода стала дійсною - зробіть закупівлю в перший місяць в розмірі від 30 балів - (в будь-якому сервісному центрі компанії).

Крок 2 - Після оформлення дисконтної картки, виберіть і замовте вподобану вам продукцію. Якщо Ви проживаєте в м.Чернівці - можете підійти в наш сервісний центр і купити продукцію особисто. (Вул. Героїв Майдану 184, готель "Турист" 6 поверх, офіс 618). Обов'язково візьміть з собою номер Вашої дисконтної картки.

Крок 3 - Беручи продукцію самі і отримавши результат, розповідайте про це друзям і знайомим. Допоможіть їм зробити такі кроки.

Бажаємо успіху та здоров'я!!!

Ми раді відповісти на Ваші запитання.

Контакти:

+38 099 205 04 79 (Vodafone)
+38 068 906 71 26 (Київстар)
Е-mail: yspex80@gmail.com